PARTYINFO

 

HIGHJUMP 2019 - 20TH ANNIVERSARY

Datum konání:
02.08.2019 - 03.08.2019
Místo konání:
lom Hřiměždice
DJs:
Orion, Robot, Lumiere, Pat Heart (FR), Dan Cooley, Magors sound system, Byzzon, LU2, Martin DSC
Live:
Kraak & Smaak soundsystem (NL), PSH, Fast Food Orchestra, Vypsaná Fixa, Kapitán Demo, Maniak, Smack
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 10:00, vstup: předprodej: Ticketstream

 
 
Highjump představil hymnu od DJe Oriona Highjump 2019 letos nabídne i house stage
Na Highjump 2019 zahrají nizozemští Kraak & Smaak

Největší středoevropský závod v cliffdivingu Highjump, který se letos již podvacáté uskuteční v lomu v Hřiměždicích u Příbrami, představuje svůj hudební program. O víkendu od 2. do 3. srpna se mohou návštěvníci těšit na několik hudebních podií, kde se představí zajímavé hudební skupiny a DJs. Největší hvězdou bude nizozemská elektronická parta Kraak & Smaak. Domácí scénu zastoupí například PSH, Fast Food Orchestra, Smack, Vypsaná Fixa a mnoho dalších.

 

Do Hřiměždic se každý rok sjede světová skokanská špička, která v bývalém žulovém lomu soupeří ve skocích do vody až z 30ti metrů. Po skončení sportovního programu přichází na řadu afterparty, která je naplánována na páteční i sobotní večer. Hudební program kombinuje žánry tak, aby si na své přišel každý. Na koho se mohou fanoušci letos těšit?

Highjump 2019


Kraak & Smaak soundsystem (NL)


Nizozemská hudební skupina se skládá ze tří základních kamenů. Jde o Oscara de Jonga, Marka Knepperse a Wima Pluga, kteří na hudební scéně působí od roku 2003. Formace se pohybuje mezi taneční undergroundovou hudbou či funkem. Podle odborné kritiky se skupina řadí po bok takových jmen jako Underworld, The Prodigy nebo Chemical Brothers. Do Hřiměždic dorazí se svým vystoupením v podobě DJ setu společně s MCs. Čekejte pořádně nabitou show!

Kraak & Smaak

PSH

Legenda české hip hopové či rapové scény. Skupina ve složení Orion, Vladimir 518 a DJ Mike Trafik patří mezi matadory tuzemské scény. Svou tvorbu započala pražská skupina v roce 1993, kdy začala vydávat první skladby a vystupovat na prvních koncertech. Debutové album "Repertoár" bylo přelomové nejen pro kapelu, ale také pro českou hip hopovou scénu. Od té doby vydala několik studiových alb. Skupina je vlajkovou lodí respektovaného labelu BiggBoss, který pod sebou sdružuje další především hip hopové interprety.

Highjump

Fast Food Orchestra

Reggae a ska na Highjumpu zastoupí partička Fast Food Orchestra. Jedni z pionýrů stylu ska v České republice v letošním roce slaví dvacet let od založení. V rámci oslav výročí svého založení má za sebou kapela úspěšné koncertní turné a nebude chybět v line upech zásadních festivalů. Od Fast Foodů čekejte energií nabitou atmosféru, nápadité texty a hlavně pořádnou porci zábavy.

Fast Food Orchestra

Vypsaná Fixa

Skupinu Vypsaná Fixa lze považovat za jednu z nejúspěšnějších hudebních formací poslední doby. Má za sebou nespočet vyprodaných koncertů, slavných písní i několik studiových alb. Skupina pocházející z Pardubic s frontmanem Márdim bude na Highjumpu hrát vůbec poprvé.

Kapitán Demo

Kapitán Demo je největší star Highjumpu letos i v jeho historii. Nikdy zde nehrál nikdo tak respektovaný jako on. Dosáhl všeho, odmítá spolupráce s největšími hvězdami světové hudby, získal všechny ceny, které jako muzikant mohl získat. Hrál pro největší prezidenty světa, je žijící legendou. Kapitán Demo se svou partou letos na Highjumpu.

Kapitan Demo

Maniak

Brněnský Maniak reprezentuje novou vlnu rapu. Svěží vítr na poli tuzemského hip hopu v té nejryzejší podobě. Maniak patří do stáje labelu BiggBoss a lze jej  považovat za budoucnost tuzemské scény. Stihl vydat několik skladeb, spolupracuje se jmény jako Vladimir 518, Refew, MC Gey, Orion, Rest a další.

Orion

Orion je považován za jednoho z prvních rapperů naší hudební historie. Na Highjumpu 2019 ho uvidíte během koncertu jeho skupiny PSH, ale i v samostatném DJ setu.

DJ Robot

DJ Robot patří mezi stálice hudebního programu Highjumpu. I letos se můžete těšit na selekci písní mezi žánry urban music, house music a funk.

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016